Jakie funkcje ma program Szef?

Jakie funkcje ma program Szef?
Nawet branża gastronomiczna nauczyła się sięgać po technologie. Od niedawna wykorzystuje głównie komputery, ponieważ to na nich może zainstalować program Szef – specjalny system kierowany do przedsiębiorców związanych z branżą spożywczą. Pomaga on zarządzać zawartością magazynów oraz kontrolować tym samym całą placówkę. Ma liczne funkcje, które właśnie to umożliwiają.

Jakie funkcje ma program Szef?
Pierwszą funkcją takiego programu jest kontrola zużywania towarów. Użytkownik programu Szef powinien bowiem początkowo połączyć go z magazynem i wprowadzić do niego różne dane. Dzięki temu później szybko poinformuje się, które artykuły zostały już zużyte i które z nich należałoby dokupić. Wielopoziomowa receptura pozwoli mu bardzo dokładnie kontrolować to zużycie i prędko na nie reagować. Dodatkowo, jedną z przydatniejszych funkcji, według samych biznesmenów, jest możliwość wykonywania inwentaryzacji. Mogą to być inwentaryzacje pełne lub inwentaryzacje częściowe, których przeprowadzanie należy do obowiązków każdego punktu gastronomicznego. Program Szef służyć może także do planowania widoczności różnych artykułów. Można tworzyć w nim menu na każdy dzień, następnie prezentując je przed potencjalnymi klientami restauracji. Od razu warto także zaznaczyć, które z dań i w jakich godzinach goście będą mogli kupić w niższych czasach. To praktyka często stosowana przez managerów restauracji. Jeżeli wykorzystają oni program Szef do ustalenia rabatów i obniżek, prawdopodobnie tym samym przyciągną do siebie wielu nowych gości. Człowiek zawsze jest bowiem zainteresowany placówkami, które mogą mu zaoferować coś wartościowego w niższej cenie.

Kto tworzy programy typu Szef?

Programy Szef tworzone są już przez wielu producentów. Nie zawsze więc pozwalają dokładnie na to samo i w każdym przypadku mogą posiadać nieco inne funkcje. Najlepiej przejrzeć różne ich odmiany, dopiero na końcu wybierając tą, która sprawdzi się w konkretnej placówce. Przedsiębiorcy, testując wcześniej tego rodzaju programy, sami zaczęli je zachwalać i polecać innym biznesmenom.

PODOBNE WPISY
—————————-

http://alba.bytom.pl/plac-zabaw-budzet-obywatelski-masz-wplyw-na-rozwoj-swojego-miasta
http://rzufiki.pl/zarezerwowac-nocleg-postaw-systemy-rezerwacyjne
http://whiteroom-fashion.pl/wyprawa-motocyklowa-najpierw-odwiedz-sklep-motocyklowy
http://whiteroom-fashion.pl/wyglada-leczenie-pajaczkow

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s